HAKKIMIZDA

Firma yöneticisi ve müteahhiti Ali IŞIK 1980li yıllardan beri Eskişehir de çeşitli hizmetlerde bulunan tecrübeli bir esnaftır.

 

2005 yılından itibaren hizmet sektörünü müteahhitlik-yapı sektörüne  kaydırarak yine Eskişehir halkı için; alt-orta gelirli vatandaşlarımıza özellikle şehirin gürültüsünden uzak mahallelerde ekonomik, güvenli,  memnuniyetli, müşteri ile olan alışveriş ilişkilerini firma çıkarlarından üstün tutarak kaliteli-ekonomik yaşam alanları tesis etmektir. 

IŞIK İNŞAAT YAPI olarak müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. 

Tüm hakları saklıdır. © 2016
Eskişehir Web Tasarım